Wierchy Rabka-Zdrój – ostatecznie 4. miejsce w rozgrywkach IV ligi, co jest najlepszym osiągnięciem w historii rabczańskiego klubu.

Piłkarze zakończyli rozgrywki sezonu 2020/2021.  KS Wierchy Rabka-Zdrój – zajął  4. miejsce w rozgrywkach IV ligi, co jest najlepszym osiągnięciem w historii rabczańskiego klubu. Na koniec sezonu zespół pożegnał trenera Sebastiana Świerzbińskiego. Zastąpi go Karol Niewolik, który będzie prowadził drużynę z Rabki-Zdroju w nowym sezonie.

3pkt. zostają w Rabce! ⚽

W czwartek o godz. 17:00, nasza drużyna, K.S Wierchy rozegrała na własnym stadionie  🏟️ Stadion im. A. Matery (Rabka-Zdrój, Jana Pawła II 57), zaległe spotkanie z V.kolejki z drużyną Tarnovia Tarnów. Wierchy pokonały rywala 2:1.

Po nerwowej pierwszej połowie, w której po własnych błędach, podarowaliśmy rywalowi bramkę na 1:0, druga część spotkania dostarczyła nam jeszcze większych emocji. Przyjezdni obejrzeli aż dwie czerwone kartki, co niewątpliwie przyczyniło się do naszego sukcesu. Bramkę wyrównującą w 63′ zdobył kapitan Wierchów – Tomasz Ciećko. W 75′ Sebastian Świerzbiński „dobił” rywala świetnym strzałem z rzutu wolnego czym dał nam prowadzenie na 2:1.  👏  👏

Wierchy:
Styrczula Maciej – BR
Jurzec Karol (84′ Matysiak),
Jędrzejowski Jakub ,
Zenon Nicolas Alberto,
Derek Nikodem,
Motłoch Mateusz (46 Kościelniak),
Masłowski Dawid (58 Pazurkiewicz),
Świerzbiński Sebastian,
Misiura Grzegorz (78 Świder),
Czubin Michał,
Ciećko Tomasz – K

Zdjęcia: Maciek Zubek, SportowePodhale.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

Piłka nożna. Podhaleregion.pl kolejny raz przyznał wyróżnienia!

KAMIL LUPA (WIERCHY RABKA)
W porównaniu z rundą jesienną, wygryzł z naszej „jedenastki” swojego kolegę klubowego Tomasza Ciećko. Zadecydowała kreatywność. Zdobył 20 goli i zaliczył 21 podań otwierających drogę do bramki partnerom z drużyny. Nie przez przypadek jest kapitanem zespołu. Bardzo zaangażowana postać w życie klubu.

http://www.podhaleregion.pl/index.php/sport/rozgrywki-ligowe/26731-pilka-nozna-podhaleregion-pl-kolejny-raz-przyznal-wyroznienia