Wierchy Rabka-Zdrój – ostatecznie 4. miejsce w rozgrywkach IV ligi, co jest najlepszym osiągnięciem w historii rabczańskiego klubu.

Piłkarze zakończyli rozgrywki sezonu 2020/2021.  KS Wierchy Rabka-Zdrój – zajął  4. miejsce w rozgrywkach IV ligi, co jest najlepszym osiągnięciem w historii rabczańskiego klubu. Na koniec sezonu zespół pożegnał trenera Sebastiana Świerzbińskiego. Zastąpi go Karol Niewolik, który będzie prowadził drużynę z Rabki-Zdroju w nowym sezonie.

Sobotni sparing z Orkanem Raba Wyżna

W sobotę na stadionie w Rabce K.S Wierchy rozegrał mecz sparingowy z Orkanem Raba Wyżna w ramach przygotowań do startu w rozgrywkach IV ligi. Wierchy wysoko pokonały rywala 6:1.

Trener Marcin Zubek testował nowych zawodników z Watry Białka Tatrzańska i Lubania Maniowy.

Zdjęcia Gorce24

Komunikat

UWAGA!
K.S. Wierchy Rabka PILNIE szukają partnera na sparing w dniu 20.07. ⚽️⚽️⚽️
Zainteresowane kluby proszone są o kontakt z Trenerem I Zespołu – 663 551 224

Pierwsze treningi za Nami…

Pierwsze treningi już za Nami…

Zespół Marcina Zubka rozpoczął przygotowanie do rozgrywek IV ligi. Na treningach zawodnicy poddawani są testom, aby sprawdzić w jakiej są dyspozycji. Imponuje frekwencja zawodników oraz chęć treningu. Na zajęciach testowani są również nowi potencjalni zawodnicy Biało-Zielonych.

Obserwujecie Nasz fanpage oraz stronę, aby być na bieżąco z informacjami o Wierchach!

https://dtpsoft.pl

https://www.elarabka.pl/

Marcin Zubek trenerem Wierchów

Marcin Zubek trenerem Wierchów

 

Były szkoleniowiec Huraganu Waksmund zastąpi na ławce trenerskiej Marka Holochera. Marcin Zubek obejmie zespół od 1 lipca.

Wierchy pod wodzą Marka Holochera wywalczyli awans do IV ligi, jednak nowy zarząd klubu nie przedłużył umowy trenerem. Marcin Zubek ostatnie cztery sezony spędził w Huraganie Waksmund. Charyzmatyczny szkoleniowiec pełni również funkcję drugiego trenera NKP Podhale Nowy Targ.

https://dtpsoft.pl/

https://www.elarabka.pl/